شرکت روزبه شن با تجربه چندین ساله در زمینه اجرای خدمات تراش آسفالت ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد، تعهد انجام با کیفیت کار در دستور کار روزبه شن بوده و تا به حال از این امر عقب نشینی نکرده ایم. از دیگر خدمات روزبه شن می توان به بیندر آسفالت اشاره کرد.

برای اجرای تراش آسفالت با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

تراش آسفالت

هدف اصلی از نگهداری درست و اصولی راه ها فراهم کردن شرایطی راحت و مناسب رانندگی در تمامی شرایط اب و هوایی است. که عملیات تراشیدن آسفالت سرد هم یکی از کم هزینه ترین و موثرترین روش های شناخته شده برای نگهداری راه ها است. تراشیدن آسفالت زمانی که قطر اسفالت بیشتر از ده سانتی متر است، در کمتر شدن هزینه های نگهداری آسفالت مثل دیرتر خراب شدن دفعه های بعدی و هزینه های نگهداری در زمان های طولانی بسیار کمک می کند. عمق تراشیدن آسفالت با توجه به شرایط فعلی بستر و یکنواختی مورد نظر تعیین می گردد و باعث می شود که قشر بعدی ریخته شده مسطح تر باشد. در تراش ما سطح رویی آسفالت را که خراب شده است با ماشین های تراش آسفالت می تراشیم تا بتوانیم به جای ان دوباره آسفاااالت جدید بریزیم. تراشیدن آسفالت ها که به وسیله ماشین الات انجام می شوند به دو صورت سرد و گرم تراشیده می شود که در تراشیدن سرد آسفالت را در درجه حرارت محیط می تراشند در حالی که در تراشیدن گرم ابتدا با ماشین های مخصوص آسفالت را گرم کرده و سپس ان را می تراشند. نکته ای که در تراشیدن باید به ان توجه کرد این است که در زمان انجام کار گرد وغبار زیادی تولید می کنند و در طولانی مدت می تواند اسیب جدی به اپراتور وارد کند ولی امروزه دستگاه های تراش وجود دارند که برای کاهش آلودگی از سیستم اب پاش و تهویه استفاده می شود.

مزایای تراش آسفالت

تراش دادن آسفالت خراب شده به وسیله آسفالت تراش دارای مزایایی است مثل این که ما می توانیم آسفالت های تراشیده شده را دوباره بازیافت کنیم و هم چنین دریچه های تاسیسات مختلف اب و برق و گاز و… بعد از پخش کردن آسفالت جدید هم سطح با جاده باقی می مانند.

تراش آسفالت - روزبه شن (1)

برای اجرای تراش آسفالت با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

تراش آسفالت با دستگاه

هدف از آسفالت کردن راه‌ها، این است که با هر شرایط مکانی و آب و هوایی بتوانید به راحتی رانندگی کنید. روزبه شن با سابقه‌ای چندین ساله در این عرصه، خدمات تراش با دستگاه را نیز به  هدف پیرایش راه انجام می‌دهد. در واقع تراشیدن آسفالت، یک روش کاملا اقتصادی برای حفظ جاده‌هاست. دستگاه تراش ، آسفالت قدیمی و خراب را می‌تراشد تا بتوان آسفالت جدید را جایگزین کرد. این عمل توسط گردنده استوانه‌ای چند تیغه انجام می‌شود. استفاده از این دستگاه دو اثر مهم را برجای می‌گذارد:

  • مواد آسفالت قدیمی قابل بازیافت هستند.
  • فقط آسفالت جابه‌جا می‌شود و آسیبی زیر ساخت راه، لوله‌های آب و گاز را تهدید نمی‌کند.

تراش آسفالت جاده ای

تراش آسفالت جاده‌ای یعنی تمام آسفالت جاده یا حتی قسمتی از آن به منظور مسطح تر شدن و حفظ امنیت جاده، تراشیده شود. این تراشیدگی می‌تواند به جهت لکه‌گیری هم انجام می‌شود. هنگامی که قطر آسفالت بیش از ۱۰ سانتی‌متر بشود، دستور تراشیدن آسفالت داده می‌شود. با این روش، آسفالت ماندگارتر و کم هزینه‌تر عمل می‌کند. روزبه شن آماده همکاری و انجام خدمات تراش اسفالت با دستگاه در سراسر کشور است.

اجرای تراش آسفالت

معمولا این کار با دستگاه تراش یا کاتر بر صورت می‌گیرد. قبل از اجرای تراش تمام مسیر باید آماده چنین عملیاتی باشد. تراش کاری باید به نحوی صورت بگیرد که تمان ناهمواری‌های سطح راه مرمت شده باشد تا در زمان آسفالت مجدد بر روی اساس و زیر اساس شنی، دچار پستی بلندی نشویم. قبل از انجام عملیات به منظور پخش شدگی آسفالت از یک لایه محلول قیر که به آن پریم‌کت یا اندود نفوذی می‌گویند، استفاده کنید. برای اجرای تراش آسفالت با دستگاه، با کیفیت و کاملا تضمین شده می‌توانید با کارشناسان و مهندسان شرکت روزبه شن در ارتباط باشید.