شرکت روزبه شن تولید کننده بتن آماده در شهرکرد با کیفیت بالا و مناسب آماده ارائه بهترین محصولات با انواع تیتراژ ها و تحویل در سراسر کشور می باشد، همچنین شرکت روزبه شن بصــــــورت تخصصی و ویژه باکس بتنی پیش ساخته ارائه میدهد.

برای خرید محصولات بتن آماده در شهرکرد با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

09131812800 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

بتن آماده در شهرکرد

بتن آماده در شهرکرد از محصولات مناسب در صنعت ساخت و ساز شناخته می شود زیرا با رشد زیاد فضای شهری و همین طور فضای کارگاه ها، خیلی از سازنده ها و پیمانکار ها از بتن آماده استفاده می کنند. یکی از راه هایی که در صنعت ساخت و ساز برای جلوگیری از شلوغی ها و آلودگی در کسب و کار ها به کار گرفته می شود استفاده از بتن های آماده است. بتن آماده در شهرکرد برای اولین بار توسط شرکت روزبه شن در سال  1376 تاسیس شد.

بتن آماده در شهرکرد چه فایده ها و معایبی دارد؟

از جمله مزایای بتن آماده میتواند به موارد زیر اشاره کرد:

 1. چون در ساخت بتن های آماده از مواد مصرفی کمتری استفاده می شود پس باعث صرفه جویی در انرژی می شود.
 2. این بتن ها مواد افزودنی خاص خود را دارند که باعث مستحکم شدن آن ها می شود.
 3. با این که برای ساخت این بتن ها از سنگ دانه های آهنی استفاده نشده است ولی با توجه به این که با استاندارد های مناسب تولید شده اند از دوام قابل توجه ای هم بهره مند هستند.
 4. امنیت ساختمان های بتنی برای افراد بیشتر است به طوری که احتمال آتش گرفتن، شکسته شدن و یا خراب شدن این ساختمان ها در شرایط مختلف خیلی کم است و هم چنین از ورود مواد های الاینده و آلرژی زا مثل گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری می کند.
 5. تولید بتن دارای سر و صدا است اما با استفاده از بتن آماده دیگر خبری از سر و صدا و الودگی هوا نیست. در طول فرایند ساخت بتن چون از سیمان فله ای به جای سیمان کیسه ای استفاده می شود به همین دلیل هم مصرف سوخت و هم آلودگی گرد و غبار کمتر است.
 6. سرعت بالای تولید و کاهش زمان بتن ریزی از دیگر مزایای قابل توجه استفاده از بتن آماده است.
 7. برای جلوگیری از کم شدن کارایی و جدا نشدن دانه ها در طول حمل از کامیون های تراک میکسر استفاده می شود.

از معایب بتن آماده هم میتوان به مواقعی اشاره کرد که هنگامی سیمان خیس می شوند، منقبض می شوند و این مسئله تنش را در داخل بتن ایجاد می کند و باعث ایجاد نیروی اصطلاحا خود کرنشی میگردد که باید توسط مهندس ها و متخصصین این کار مورد توجه قرار بگیرد.

 در کارگاه ها که بتن تولید می شوند، در ابتدا مواد با هم ترکیب می شوند سپس با افزودن آب به این مواد واکنش های شیمیایی شروع می شود. به همین دلیل زمان مورد نیاز برای حمل بتن از کارگاه تا محل پروژه ساختمان یک بازه زمانی حیاتی محسوب می شود. پس زمانی که مسافت طولانی است، بهتر است آب و مواد افزودنی در محل به بتن اضافه شود و یا از مواد های کند گیر کننده و سیمان دیرگیر و یا خاکستر های بادی در جهت کندتر کردن روند  گیرش سیمان یا اصطلاحا هیدراتاسیون سیمان استفاده کرد.

برای دریافت قیمت بتن آماده در شهرکرد با درصد تخفیف بالا با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116

09128468397 | 09133830918

خرید بتن آماده در شهرکرد

بتن آماده در شهرکرد و دیگر محصولات شرکت روزبه شن

استفاده از بتن آماده در شهرکرد در ساخت بتن مسلح در پی ساختمان ها یا در ساختمان های اسکلت بتنی از مهم ترین و رایج ترین کاربرد های بتن آماده در شهرکرد است.

 • برای فونداسیون های خاص مانند شمع ها، دیوار ها و دیوار های پشتیبانی
 • استفاده در قطعات بتنی پیش ساخته شامل دال بتنی پیش تنیده
 • استفاده در قطعات بتنی پیش ساخته شامل نشانگر بتنی یا مارکر بتنی
 • ساخت قطعات بتنی پیش ساخته شامل دیوار بتنی پیش ساخته و دال بتنی پیش ساخته و باکس بتنی پیش ساخته
 • در اجزای پیش ساخته ساختمان مانند پله های پیش ساخته
 • به دلیل تنوع در رنگ، مقاوم بودن و ظرفیت گرمایی بالا برای کف پوش بتنی هم استفاده می شود.
 • از دیگر مزیت های بتن آماده در شهرکرد که توسط شرکت روزبه شن شهرکرد تولید میشود میتوان به باسکول تمام دیجیتال این شرکت اشاره کرد که باعث اعتماد بالای مشتریان به این شرکت شده است.

نکات لازم در خرید بتن آماده در شهر کرد

برای بیشتر کاربرد ها دامنه معمول اسلامپ بین 75 تا 100 میلیمتر می باشد اما برای ساخت وساز هایی که با قالب لغزنده انجام می شوند بیشترین اسلامپ و تا 50 میلیمتر لازم است. برای دیوار های حائل اسلامپ بالاتر و تا 175 میلیمتر معمولا استفاده می شود. به یاد داشته باشید که میزان روانی بتن آماده یا اسلامپ درخواستی در محل تحویل بتن تعیین می شود. از تولید کننده خود بخواهید که درصد خیلی کمی هوا به بتن اضافه کند زیرا وجود مواد شیمیایی با هوا سبب می شود حباب هایی در بتن ایجاد شود و از این راه از تنش، انبساط و انقباض جلوگیری شود و این امر سبب می شود بتن در برابر تغییرات هوا مقاوم و محکم باشد. برای خرید بتن آماده باید مقدار بتن مورد استفاده ی خود را از طریق ضرب طول، عرض و ارتفاع محل موردنظر  برحسب متر مکعب محاسبه کنید. و در آخر قیمت برای همه امری ضروری و مهم است ولی توجه داشته باشید که کیفیت عیار بتن در قیمت آن تاثیر به سزایی دارد. هر چه عیار بتن پایین تر باشد آن بتن ارزان تر است.