شرکت روزبه شن تولید کننده لوله بتنی پیش ساخته با کیفیت بالا و قیمت لوله پیش ساخته بتـــــــنی مناسب آماده ارائه بهترین محصولات با انواع تیتراژ ها و تحویل در سراسر کشور می باشد، همچنین شرکت روزبه شن بصــــــورت تخصصی و ویژه دیوار پیش ساخته بتنی ارائه میدهد.

برای خرید محصولات لوله بتنی پیش ساخته با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

لوله بتنی پیش ساخته

لوله بتنی پیش ساخته به علت ماده ماندگار و قابل استفاده ای که دارند شهرت عالی پیدا کرده اند. سیستم های فاضلاب بتنی در قرن نوزدهم و زمانی که مردم برای کنترل شیوع بیماری نیاز زیادی به سرویس های بهداشتی داشتند ظهور کردند. اولین ان ها در سال 1842 در نیویورک ساخته شد و برای نصب در فاضلاب در ایالات متحده استفاده شد. این لوله بتنی ها در قطر های مختلف برای اب و فاضلاب و اب باران مناسب است. قطر و اندازه ان ها از چهار اینچ تا هفده فوت می باشد لوله های بتنی پیش ساخته را در شکل های متفاوت می توان ساخت ولی دارای شکل های استاندارد دایره ای، بیضوی افقی، بیضوی عمودی، قوسی و مستطیلی هستند. برای انتخاب مناسب ان ها برای یک پروژه باید به اهمیت بازدهی هیدرولیکی و سازه ای، فرسایش و رسوب در کانال مسیر و هزینه توجه کرد.

خرید لوله بتنی پیش ساخته

کاربرد لوله بتنی پیش ساخته

تخلیه اب در زمان طوفان: یک لوله بتنی می تواند در زمانی که طوفان می شود اب اضافی را از یک منطقه به منطقه ای دیگر انتقال داده و از جمع شدن اب و سیل جلوگیری کند. زمانی که طوفان های شدید اتفاق می افتد اب با سرعت زیاد به حرکت در می اید به همین دلیل مهم است که قدرت کافی برای مقاومت در برابر این نیرو زیاد را داشته باشد.

فاضلاب:از انجایی که ان ها در برابر عوامل محیطی ایمن هستند و خم نمی شوند، نمی سوزند و زنگ هم نمی زنند به همین دلیل از سال های قبل تاکنون در سیستم های فاضلاب از این لوله ها و لوله کاروگیت استفاده می شود.

ابشارها: از ان ها در مناطقی استفاده می شود که آب باید زیر سازه های ساخته شده جریان داشته باشد مثل زیر جاده ها.

لوله بتنی پیش ساخته عالی

انواع لوله های بتنی پیش ساخته

لوله بتنی پیش ساخته دارای دو نوع ساده و مسطح است. لوله بتنی پیش ساخته ساده در قطر های متنوع و خاص تا قطر 600 میلی متر ساخته می شوند ولی طول ان ها یکسان هستند و این مسئله باعث می شود حمل ان ها راحت تر شود و از ان ها نیز در سیستم های ابی و انتقال اب استفاده می شود. لوله بتنی پیش ساخته مسطح از سیمان و سنگدانه و آب ترکیب می شود و در ان فولاد جایگذاری شده است و این فولاد ها به صورت مارپیچ داخل این لوله ها و بتن ها قرار می گیرند که این کار باعث می شود استحکام لوله در برابر عوامل بیرونی و خطرات بالا برود و مقاوم تر شود و هم چنین در زمان انتقال لوله ها به محل نصب و پروژه هیچ صدمه ای به ان ها وارد نمی شود و از این لوله ها برای منتقل کردن اب و پس اب استفاده می شود.  این لوله ها در ایران تا قطر 600 میلی متر ساخته می شوند ولی می توان ان ها را تا قطر 900 میلی متر هم تولید کرد.

قیمت لوله بتنی پیش ساخته

نحوه ساخت لوله پیش ساخته بتنی

لوله های بتنی به دو صورت پرسی و یا ویبره ساخته می شوند: یکی از ان روش ها این است که بتن را درون قالب می ریزند تا وقتی که قالب کامل پر شود و بعد ان ها را خارج می کنند و در جایی مناسب قرار می دهند تا خشک شوند. در روش دیگر بتن های که به شکل خمیر هستند را داخل لوله های که در حال چرخش هستند و مقداری هم شیب  دارند می ریزند و بتن های که دانه های درشت تری دارند به پایین می ریزند و بتن های ریز تر به دیواره لوله می چسبند و بعد دوباره دانه های درشت هم می چرخند و به دیواره های لوله می چسبند.

ان ها چه مزایایی دارند؟

  • این لوله های پیش ساخته بسیار قدرت مند هستند و جز قوی ترین لوله های زه کشی موجود هستند.
  • ان ها انعطاف پذیر هستند و به مدت طولانی و بیش از صد سال بدون هیچ مشکلی می توانند دوام داشته باشند.
  • این لوله ها به دلیل نوآوری از جمله پیشرفت در مخلوط بتن، طراحی لوله و فرایند های تولید، و هم چنین عملکرد طولانی مدت ان ها سبب شده تا بیش از هر زمان دیگری قابل اعتماد باشند.
  • مقاومت های بتن باعث می شود نصب ان ها اسان شود و این مسئله مسئولیت مالک، مهندس و پیمانکار را کم می کند. این لوله ها با نصب و بازرسی مناسب می توانند کم ترین هزینه را برای نصب نسبت به محصولات جایگزین داشته باشند.
  • از دیگر مزایای ان ها می توان به مقاومت بالای ان ها اشاره کرد زیرا در زمان ذخیره سازی، حمل و نقل و نصب یا استفاده اصلا در معرض آسیب نیستند. و هم چنین نیازی به محافظت های مخصوص در برابر آسیب در محل لازم نیست، در حالی که در موارد دیگر ممکن است به محافظت در برابر نور خورشید، گرما و فعالیت های عمومی نیاز داشته باشند.

در هر منطقه ای در سراسر کشور ما مهندس های بخش های حمل ونقل و پیمانکار ها می دانند که می توانند به لوله های بتنی پیش ساخته به عنوان یک انتخاب درست، اعتماد کنند.

لوله بتنی مسلح

به طور کلی دونوع لوله‌ی بتنی در بازار موجود است. لوله بتنی ساده‌ و مسلح. نوع مسلح از سایز ۴۰۰الی ۳۰۰۰ml متغییر می‌باشد. این نوع لوله ترکیبی از آب ، سیمان و سنگدانه است که فولاد در آن، برای بالا بردن استحکام بکار رفته‌ است. فولاد و بتن با بالا بردن مقاومت لوله‌ی مذکور امکان آسیب را هنگام جابجایی و نصب به حداقل می‌رسانند. لازم به ذکر است که میلگرد و سیم‌های فولادی در موقعیت‌های مهندسی شده و با تایید کارشناسان روزبه شن جایگذاری شده‌اند. کاربرد این نوع لوله در صنعت آب و فاضلاب و انتقال و پمپاژ فاضلاب است.

لوله بتنی برای پل

این نوع لوله باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتواند فشار وارده از خاک‌های اطراف را تحمل کند. انواع لوله بتنی برای پل، در سایز‌ها و قطرهای متنوع در بازار موجود است و از سنگدانه، بتن، آب و میلگرد مخصوص محل اجرایی ساخته شده‌است. باتوجه به سایز و قطر لوله و نوع میلگرد و نصب و محل اجرا قیمت متفاوتی دارند. روزبه شن با نازل‌ترین قیمت با کیفیت‌ترین لوله‌های بتنی جهت پل سازی را عرضه می‌کند و همواره آماده خدمات رسانی است.

لوله بتنی بخاری

لوله‌‌های مخصوص دودکش بخاری و شومینه در بازار به عنوان لوله سیمانی شناخته می‌شوند. به دلیل اهمیت بالای مکان اجرا و استفاده‌ی این نوع لوله، تیم روزبه ‌شن مقاومت بالایی را در برابر گرما فراهم آورده‌اند. جنس این لوله از سیمان و الیاف نسوز می‌باشد که در صنعت ساخت‌و‌ساز کاربرد دارد. سیمان در این ترکیب باعث مقاومت و استحکام سازی می‌شود. الیاف در ترکیب ساخت لوله بتنی بخاری، به منظورجلوگیری از آتش سوزی  در برابر گرمای حاصله از بخاری استفاده می‌شود تا در صورت بروز مشکلی ازقبیل آتش‌سوزی و… بتواند از حوادث و آسیب زدگی جلوگیری به عمل آورد. این لوله همان‌طور که ذکر شد در بخاری، شومینه، موتورخانه‌ها، آبگرمکن، باربیکیو و…کاربرد دارد. شایان ذکر است که حتما هنگام نصب و اجرا برای جلوگیری از خطرات احتمالی مشورت‌های لازم را با مهندسین روزبه ‌شن داشته باشید.

قیمت لوله‌ی بتنی فاضلاب

قیمت لوله‌های فاضلابی باتوجه به ابعاد ‌و‌قطر ‌آن‌ها و مواد مصرفی و درصد خلوصشان اعم از بتن، فولاد و نوع میلگرد تعیین می‌شود. همچنین به دلیل نوسانات و تغییر مداوم هزینه‌ی مواد اولیه برای اطلاع از قیمت اجناس، باهمکاران ما در شرکت روزبه ‌شن تماس بگیرید. درنظر داشته باشید روزبه ‌شن محصولات را با قیمت مقرون به صرفه و حفظ کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهد.

قیمت لوله بتنی چاه

لوله بتنی چاه، معمولا از جنس مسلح است تا مقاومت خوبی برای نگهداریِ فشار وارده از دیواره چاه را داشته باشد. قیمت لوله‌ی مذکور با توجه به قطرچاه، مواد مصرفی، نوع بتن و همچنین درجه سختی نصب و محل اجرا متغییر است. روش ساخت لوله نیز در تعیین قیمت بسیار موثر است. به همین نسبت نمی‌توان یک قیمت ثابت برای لوله بتنی چاه در نظر گرفت.  کادر مجرب مشاورین روزبه‌ شن در زمینه فروش و اطلاع از هزینه و نصب پاسخگوی شماست.