شرکت روزبه شن تولید کننده نیوجرسی بتنی پیش ساخته با کیفیت بالا و قیمت نیوجرسی بتـــــــــــــــنی پیش ساخته مناسب آماده ارائه بهترین محصولات با انواع تیتراژ ها و تحویل در سراسر کشور می باشد، همچنین شرکت روزبه شن بصــــــورت تخصصی و ویژه باکس بتنی پیش ساخته ارائه میدهد.

برای خرید محصولات نیوجرسی بتنی پیش ساخته با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

نیوجرسی بتنی پیش ساخته

 

بلوک های نیوجرسی بتنی پیش ساخته با استفاده از بتنی مقاوم و با دوام بالا به صورت های یک طرفه و دو طرفه یا کامل تولید می شوند. از انجایی که این بلوک های بتنی در دهه 50 میلادی در ایالات نیوجرسی طراحی شده اند به همین دلیل به این اسم در دنیا معروف شده اند. در سال های قبل به خاطر مشکلاتی مثل جمع شدن و مقاومت کمی که گاردریل ها در جاده ها و راه ها داشتند، از بلوک های بتنی نیوجرسی استفاده می کنند که باعث شده تصادفات مرگبار جاده ای به طور چشم گیری کم شوند. طراحی این بلوک ها به گونه ای هستند که علاوه بر این که از عبور و ورود ماشین ها به مسیر مخالف جلوگیری می کنند سبب می شوند در زمان برخورد خودرو ها آسیب کم تری به ان ها وارد شود. در ایران از سال 1375 این بلوک ها برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفتند و امروزه هم در تمامی جاده سازی ها و راه سازی ها عمومیت پیدا کرده است

کاربرد نیوجرسی بتنی پیش ساخته

بلوک نیوجرسی بتنی

به جداکننده های نیوجرسی یا دیوار های نیوجرسی به دلیل رنگ و موادی که شبیه به بلوک سیمانی دارند در ایران معمولا به آن ها بلوک نیوجرسی می گویند. این قطعات معمولا از بتن و پلاستیک ساخته می شوند و کاربرد اساسی ان ها برای جدا کردن مسیر های ترافیک جاده ها از هم و هم چنین مسدود کردن جاده ها می باشد. در کل بلوک های نیوجرسی بتنی پیش ساخته از شش جز اصلی تشکیل شده اند که سه جز ان ها مربوط به بتن است که شامل سیمان سنگ دانه و اب است، جز دیگر ان ها میلگرد ها هستند که در صورت نیاز در داخل ان ها به کار می روند و جز اخر که در داخل بعضی از بلوک ها استفاده می شوند مفصل ها هستند. بلوک های بتنی نیوجرسی به چهار روش اصلی تولید می شوند که شامل: بتن ریزی ایستاده، بتن ریزی برعکس، بلوک پیش ساخته در کارخانه و روش دستی و سنتی می باشد.

نیوجرسی بتنی پیش ساخته رنگ شده

مزایا

 1. به خاطر وزن سبکی که دارند جابه جایی ان ها راحت است.
 2. در صورت شکسته شدن قابلیت بازیافت دارند.
 3. برای استفاده در مسیر های طولانی، و خاصیت اتصال نری و مادگی دارند.
 4. برای افرادی که نیوجرسی ها را جابه جا می کنند امکان اسیب پذیری کمی وجود دارد.
 5. جایگزین خوبی برای قطعات بتنی هستند.
 6. تنوع خوبی دارند و در رنگ های مختلف تولید می شوند.
 7. مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند و هم چنین سریع نصب می شوند.

مشخصات عمومی نیوجرسی های بتنی پیش ساخته

ابعاد این نیوجرسی های بتنی پیش ساخته با توجه به کارایی و استفاده ان ها متفاوت است. برای مثال:

 • نیوجرسی برای خیابان ها و مناطقی که دید ان ها کم است: وزنی حدودی تا 900 کیلوگرم دارند، کف، ارتفاع و طولی به ترتیب 60، 80 و 150 سانتی متری دارند.
 • در بزرگراه ها و جاده های بیرون شهری مدل قطعه ابتدا و انتها استفاده شده که دارای ابعاد: وزن تقریبی 1.2 تن دارند، کف، ارتفاع وطولی به ترتیب 70، 20 الی80، و 400 سانتی متری دارند.
 • بزرگراه ها و جاده های بیرون شهری مدل قطعه قبل و بعد روشنایی استفاده شده که دارای ابعاد: وزن تقریبی 5.3 تن دارند، کف، ارتفاع و طولی به ترتیب 70 الی 110، 100 و 600 سانتی متری دارند.

وزن این نیوجرسی ها با توجه به پروژه مورد نظر و متراژ و استفاده ی مد نظر متفاوت بوده و از مقدار تقریبی یک تن شروع می شود و گاهی تا شیش تن مورد استفاده قرار می گیرد. نقشه نیوجرسی بتنی با توجه به قالب درخواستی کارفرما و محل پروژه طراحی می شود و بیشتر طراحی نیوجرسی ها مخصوص هستند و در ابعاد مختلف و مدل های گونه ای از جمله طراحی سه بعدی طراحی و تولید می شوند. نکته دیگر که خیلی برای افراد حائز اهمیت است مسئله قیمت است. که با توجه به ابعاد گفته شده و محل پروژه و بسیاری از معیار های دیگر متفاوت است.

انواع نیوجرسی بتنی پیش ساخته و کاربرد آنها

بلوک های نیوجرسی بتنی پیش ساخته دارای انواع مختلفی هستند که شامل:

 • نیوجرسی های ساده و قابل حمل: ان ها برای انحراف حجم ترافیک در زمان عملیات ساخت و ساز به کار می روند که به ان ها ساده یا کلید دار نیز می گویند.
 • بلوک نیوجرسی کوچک شهری: برای جدا کردن گذرگاه های شهری و معابر به کار می روند و می توان از داخل ان ها لوله عبور داد و یا بر روی ان ها شبرنگ قرار داد.
 • نیوجرسی تیپ یک: این بلوک ها که معمولا از جنس سیمانی و یا پلاستیکی هستند برای جدا کردن خط های ترافیک ، کم کردن میزان خسارت در جاده هایی که پر تردد هستند و کم کردن احتمال اسیب دیدن به عابر ها کاربرد دارند.
 • نیوجرسی تیپ دو: این ها به دو صورت نری و مادگی در داخل و خارج شهرها و جاده هایی که دید کم دارند به کار می روند.

انواع دیگری از نیوجرسی ها شامل بتنی، سیمانی، مفصلی، ترافیکی، غیر ترافیکی، پلاستیکی و جهت دار هستند که هر کدام از ان ها کاربرد مخصوص به خود را دارند.

نیوجرسی بتنی پیش ساخته با کیفیت

 

نیوجرسی بتنی کوچک

جنس و ماهیت این نیوجرسی از بتن‌ می‌باشد. ترکیب و درصد مواد اولیه و دمای مناسب (35درجه) برای تولید توسط تیم روزبه ‌شن مهندسی شده‌است. نیوجرسی در بخارآب یا خود آب تولید می‌شود. این قطعه پیش ‌ساخته معمولا به عنوان جداسازی خیابان‌ها، فضای‌سبز و همچنین مانع و محافظ استفاده می‌شود. به دلیل کاربرد نیوجرسی به عنوان جداسازی خیابان‌ها و مکان‌های دیگر در عامیانه با نام دیوار نیوجرسی هم تعریف می‌شود. در ساختار این نوع نیوجرسی سوراخی تعبیه شده‌است تا میلگرد از آن عبور کند، می‌توان برای رفاه حال رانندگان در شب برروی نیوجرسی‌ها چراغ‌های شبرنگ بکار برد.

قیمت بلوک نیوجرسی

نیوجرسی‌ها باتوجه به وزن، ابعاد، ساختار و مشخصات فنی و روش تولید و… قیمت‌گذاری می‌شوند. لازم به ذکر است که مواد مصرفی به طور کلی سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد و مفصل‌های لازم برای ساخت نیوجرسی مفصل‌دار می‌باشد. اما قیمت و هزینه با توجه به قیمت آهن و مواد اولیه، مکان اجرا و نوع نیوحرسی و با‌توجه به نوسانات مالی ثابت نیست، شما می‌توانید لیست قیمت را توسط کارشناسان فروش روزبه ‌شن پیگیری کنید.

قیمت نیوجرسی۳ متری

 قیمت نیوجری ۳ متری باتوجه به ارتفاع آن متنوع است. این نیوجرسی در ارتفاع‌های هشتاد سانت، یک متر، یک‌ متر و ده سانت و…در بازار موجود است. عرض نیوجرسی 3 متر است و یکی از محصولات شرکت روزبه شن است. طول و ارتفاع مدنظر خود را برای دریافت قیمت با کادر مجرب روزبه ‌شن درمیان بگذارید.

فروش نیوجرسی بتنی

دیوارهای خود ایستا یا نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف و قیمت­های گوناگون به فروش می­رسند. روزبه شن شرکتی است که با قیمت به صرفه و متفاوت تحت شرایط  و کیفیت ویژه محصولات و انواع نیوجرسی را به فروش می­رساند. طبیعی است شما هنگام خرید نیوجرسی با چنین شرایطی بسیار مشتاق خواهید بود. درواقع روزبه شتن موفق شده امکاناتی را برای مشتری هنگام فروش فراهم آورد که این معامله دو سر سود به عمل بیاید و هردو سمت معامله از این خرید و فروش راضی باشند.

خرید نیوجرسی سیمانی

هنگام خرید نیوجرسی سیمانی باتوجه به مکان و کاربرد مورد استفاده‌ی خود به وزن، ارتفاع، نوع میلگرد ‌و عیار بتن و مقاومت آن توجه کافی فرمایید. همه‌ی این موارد درکنارهم تعیین کننده‌ی نوع نیوجرسی مناسب مکان مورد استفاده‌ی شما است. برای اطلاع از نوع نیوجرسی مخصوص کار خود و قیمت آن حتما با مراکز و شرکت‌های متخصص در این زمینه مشورت کنید. شرکت روزبه‌ شن این امر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران

انواع بلوک نیوجرسی بتنی

انواع مختلفی از نیوجرسی بتنی در بازار موجود می‌باشد. نیوجرسی‌های ساده، که قابل حمل هستند و در محل‌های ساخت‌و‌ساز برای کاهش حجم ترافیک استفاده می‌شوند. نیوجرسی کوچک‌ شهری، که در معابر و داخل شهر استفاده می‌شود و دارای محل اتصال چراغ شبرنگ برای کاهش خطرات احتمالی است. نیوجرسی تیپ یک، از جنس سیمان و پلاستیک هستند که در جاده های پر تردد کاربرد دارند. نوع دیگر نیوجرسی‌هایی هستند که به صورت نر و ماده وصل می‌شوند و در جاده‌ها و خیابان‌ها وحریم رودخانه‌ها دیده می‌شوند، این نیوجرسی به عنوان نیوجرسی تیپ دو شناخته می‌شوند.

کاربرد نیوجرسی بتنی

نیوجرسی‌های بتنی بسیار پرکاربردند و درفضای شهری و خیابان‌ها دیده می‌شوند. در ادامه به چند مورد از کاربردهای این محصول اشاره خواهیم کرد:

 • برای جداسازی لاین‌های مخالف خیابان‌ها و درنتیجه کاهش حجم ترافیک وتصادفات جاده‌ای
 • جداسازی پارکینگ‌ها و محوطه‌های صنعتی
 • استفاده در دوربرگردان‌ها
 • ایستگاه‌های اتوبوس،تاکسی و پمپ بنزین

هرکدام از مکان‌های ذکر شده نوع خاصی از نیوجرسی را می‌طلبد که روزبه ‌شن این بستر را فراهم آورده است‌. قبل از خرید نیوجرسی باید محل مورد استفاده را تعیین کنید تا بهترین نوع دراختیار شما قرار بگیرد.

نیوجرسی سیمانی و جداسازی خطوط

نیوجرسی سیمانی همان­طور که از نامش پیداست از سیمان وآب و مصالح ساختمانی و مواد افزودنی مثل رنگ و مواد روان‌کننده و…ساخته می‌شود. این نیوجرسی‌ها به ترتیب باتوجه به نقشه و طراحی مهندسین بین خطوط و لاین‌ها قرار می‌گیرند و تصادفات جاده‌ایی را به حداقل می‌رسانند. قطعا به دلیل اهمیت مکان مورد استفاده‌ی این محصول، در مراحل ساخت و تهیه توسط کادر مجرب روزبه ‌شن مهندسی و بررسی می‌شوند تا به کیفیت مطلوب و استاندارد برسند.

  مزیت بلوک نیوجرسی برای جاده‌ها

بلوک نیوجرسی نقش بسیار مهمی در ایمن‌سازی جاده‌ها ایفا می‌کند که درادامه به چند مورد از مزیت بلوک نیوجرسی برای جاده­ها و استفاده‌ی آن می‌پردازیم:

 • کاهش انحراف اتومبیل و وسایل نقلیه هنگام تصادفات
 • کاهش خطر واژگونی و ایفای نقش محافظ کنار جاده
 • جلوگیری از آزار نور اتومبیل‌های لاین مخالف
 • جلوگیری از برخورد وسایل نقلیه هنگام حرکت در لاین‌های مخالف
 • نیوجرسی در جاده‌ها نجات ‌بخش جان افراد نیز معرفی می­شود.

قالب نیوجرسی

نیوجرسی برای ساخته شدن و گرفتن‌ مواد نیاز به قالب مهندسی شده دارد که این قالب ها زیر نظر مهندسین روزبه‌ شن مهندسی و طراحی می‌شوند. ازنظر مواد اولیه، طراحی، ابعاد و اندازه ‌و…باهم متفاوت هستند. مشتریان می‌توانند برحسب نیاز این قالب هارا تهیه کنند و به شرط دانش کافی از آن استفاده کنند. مهم ترین نکته برای ابعاد قالب نیوجرسی، تعیین و انتخاب محل استفاده است تا با توجه به مکان و شرایط بهترین قالب مورد استفاده قرار بگیرد.

 اتصالات نیوجرسی نیوجرسی پیش ساخته بتنی

نیوجرسی بتنی پیش‌ ساخته نحوه اتصال متفاوتی دارند. این اتصالات باعث می‌شوند در هنگام اجرا و نصب، کار به راحتی پیش ‌برود و همچنین درمواقع آسیب، به آسانی تعویض شوند. اتصالات می‌توانند مفصلی باشند که به صورت نر‌وماده به هم متصل می‌شوند که این نوع اتصال بسیار محکم و مقاوم است. نوع دیگری از اتصالات، اتصال به وسیله پیچ و مهره است که پیچ و مهره‌ی مصرفی توسط مهندسین روزبه‌ شن باتوجه به حیطه کاربردشان طراحی می‌شوند‌. لازم به ذکر است که روتین ترین اتصال به وسیله جوش دادن قطعه‌ی فلزی بین دو بتن پیش ساخته است.

روش ساخت بلوک نیوجرسی بتنی

ساخت نیوجرسی بتنی نیاز به تمهیداتی دارد اعم از مواد اولیه، قالب طراحی شده، علم و دانش مهندسین و…این روند توسط کادرمجرب روزبه ‌شن به انجام می‌رسد. آب و بتن و موادرنگی برای تولید نیوجرسی رنگی، مواد روان‌کننده وانواع ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود.یک الی سه روز زمان برای خشک شدن مواد اولیه لازم است. این پروسه مراحل و روند به­خصوصی دارد که دانش و علم مهندسین این حیطه را می‌طلبد. به طور کلی بلوک نیوجرسی به چند شکل متفاوت، به صورت ایستاده،برعکس یا به صورت صنعتی به وسیله دستگاه ساخته می‌شود.

خرید نیوجرسی بتنی پیش ساخته