شرکت روزبه شن تولید کننده باکس بتنی پیش ساخته با کیفیت بالا و قیمت باکس  بتـــــــنی مناسب آماده ارائه بهترین محصولات با انواع تیتراژ ها و تحویل در سراسر کشور می باشد، همچنین شرکت روزبه شن بصــــــورت تخصصی و ویژه دال بتنی پیش ساخته ارائه میدهد.

برای خرید محصولات باکس بتنی پیش ساخته با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

باکس بتنی پیش ساخته

باکس بتنی پیش ساخته یا کالورت بتنی عموما بصورت مکعبی شکل و از بتن مسطح شده با فولاد برای افزایش مقاومت کششی و به صورت های پیش ساخته درست می شوند. در علم مقاومت مصالح میدانیم در حالت کلی بتن مقاومت فشاری بالایی دارد اما مقاومت کششی ان ها پایین است و در برابر نیروی کشش ترد و شکننده میباشد. باکس های بتنی به دو دسته ترافیکی و غیر ترافیکی تقسیم می شوند که باکس های بتنی ترافیکی همانگونه که از اسم آن مشخص است برای مکان عبور ماشین آلات سبک و سنگین استفاده می شود و دسته غیر ترافیکی ان هم با توجه به درخواست کارفرما برای عبور افراد یا آب و دیگر سیالات  و … ساخته می شوند.گاهی اوقات از باکس بتنی پیش ساخته به عنوان جایگزین برای پل های صندوقه ای که مزایای خاص خود را دارند نیز استفاده می شود.

خصوصیاتی که در مورد باکس بتنی پیش ساخته باید بدانید:

 1. باکس بتنی پیش ساخته دارای ضریب اطمینان بالا و یکپارچگی ساختاری هستند یعنی شما می توانید ساختار مورد نظر را بر حسب موقعیت پروژه انتخاب کنید تا نتیجه کار عالی باشد.
 2. در واقع این باکس ها به گونه ای طراحی شده اند که تاخیر در انتقال اب را به حداقل برسانند.
 3. برخی از این باکس ها به صورت صندوقه ای سه سویه طراحی شده اند که هنگام اجرا به بهترین نحو انجام شود.
 4. این باکس ها به صورت حرفه ای طراحی شده اند و می توانند اثرات محیطی را کاهش دهند و با محیط زیست هم سازگار هستند.
 5. ان ها دارای تاب فشردگی بالایی هستند و این فشردگی باعث می شود اجرایی با ساختار منظم داشته باشند.
 6. اجرای این باکس ها نسبت به پل های صندوقه ای امن تر و اسان تر هستند و نصب ان ها نیز راحت انجام می شود.
 7. این باکس ها برای پل بزرگراه و راه اهن و تونل گزینه خوبی محسوب می شوند.

 خرید باکس بتنی پیش ساخته

ساخت باکس های بتنی

این باکس ها در اندازه و ابعاد مختلف ساخته می شوند زیرا باکس بتنی پیش ساخته بسته به نوع کاربری از لحاظ ابعاد و مشخصات فنی و فیزیکی متفاوت خواهد بود به عنوان مثال باکس بتنی برای عبور آب با باکس بتنی پیش ساخته جهت تردد افراد و ماشین آلات کاملا متفاوت خواهد بود. مراحل ساخت، طراحی قالب، قالب ریزی و عمل اوری این بتن ها در کارگاه انجام می شوند که ممکن است کیلومترها با محل پروژه اصلی فاصله داشته باشند و می توانیم برای کاهش هزینه حمل ونقل قطعات باکس های بتنی را در محل پروژه ساخت به طوری که فقط چند متر با محل نصب فاصله داشته باشد. در مرحله اول بعد از انتخاب طرح و تایید مهندسین به مرحله ی قالب سازی و سپس بتن ریزی با موادی که از قبل تعیین شده اند می روند و مرحله به مرحله در تمامی لحظات مورد بررسی مهندس مورد نظر می رسد تا محصولات با کیفیت تمام تولید شوند و از هرگونه ترک خوردن واسیب دیدن این باکس ها در ساخت و حمل جلوگیری شود و احتمال خطر های اینده و غیر عادی را به صفر برساند.

موارد استفاده از باکس

 • پروژه های اب رسانی، و آب و فاضلاب
 • شبکه های توزیع برق و مخابرات
 • پل سازی شامل انواع آب رو و ماشین رو، ساخت زیرگذر و رو گذر
 • تونل سازی و انبار ذحیره سازی
 • استفاده های نظامی شامل : آشیانه هواپیماها و سنگرهای بتنی پیش ساخته و زاغه مهمات

مزایای باکس بتنی پیش ساخته

باعث  بالا رفتن سرعت پروژه شده و حمل و نصب ان هم آسان است. آلودگی صوتی در محل پروژه را کاهش می دهد. علاوه بر اینکه مقاومت و استحکام بالایی دارد در برابر حرارت هم مقاومت زیادی دارد. یکی از خصوصیات باکس بتنی پیش ساخته امکان ساخت و انبار کردن در تعداد بالا و ابعاد و اندازه های مختلف برای پروژه های بزرگ صنعتی است و در آخر اینکه متناسب با شرایط محیط زیست، و با شرایط ویژه و با کیفیت بالا در کارگاه ساخته می شوند.

شرح کلی اقدامات لازم جهت نصب باکس های بتنی پیش ساخته

نصب باکس بتنی پیش ساخته مستلزم ایجاد یک بستری مناسب بای جانمایی باکسهای بتنی پیش ساخته میباشد به همین دلیل مکان نصب باید تا سطوح مورد نظر خاکبرداری و یا حتی خاک ریزی شود تا به تراز مورد نظر برسد. بعد از این که عملیات نصب با جرثقیل و ماشین های مورد نظر صورت گرفت باید این باکس ها و دیوار های حمل شده در مکان نصب به صورت استاندارد اجرا شوند. نصب باید با دقت و ظرافت باشد به طوری که کم ترین فاصله ای بین قطعات نباشد. اگر لازم است بین قطعات فاصله باشد باید دوباره ساختار باکس ها بازبینی شوند تا به تایید نهایی برسند. بعد از نصب این قطعات احتیاج به جوشکاری پلیت باکس با دیوار می باشد و باید درزگیری و ایزوگام در موقعیت درستی باشد و لایه های ایزوگام باید طوری باشند که شاخص های مشخصی را دارا باشند. این نکته را در زمان نصب در نظر داشته باشید به خاطر کم کردن ضریب آب، در زمان نصب باکس آخری و پیشانی باید باکس اولی کمی شیب دار اجرا گردد. با انجام این کار موقعیت خارج شدن آب به خوبی مشخص می شود. و در آخر این را بدانید برای هر پروژه ای از باکس بتنی مربوطه استفاده می شود و شما باید با توجه به نیازتان از آن استفاده کنید.

قیمت باکس بتنی پیش ساخته

 باکس به صورت یک کانال و سازه زیر گذر هم شناخته می‌شود. زمانی که لوله‌های بتنی نتوانند ظرفیت مطلوبی را متحمل شونداز باکس بتنی به عنوان جایگزین پل‌های صندوقی استفاده می‌کنند. قیمت این باکس بسته به ابعاد، تعداد و نوع مصرف متغیر است. در صورت نیاز می‌توانید با مشاوران روزبه شن ارتباط بگیرید تا آن‌ها نیاز شما را بررسی کرده و متناسب با آن قیمت محاسبه‌ شده‌ای را به شما اعلام کنند.

 ابعاد باکس بتنی پیش ساخته

شرکت روزبه شن ابعاد مختلفی از باکس را عرضه می‌کند. بر اساس پروژه مربوطه ابعاد مختلفی را برای باکس بتنی در نظر می‌گیرند. اگر استفاده از این باکس برای سازه‌هایی مانند پل یا مسیر تردد انسان باشد، معمولا در ابعاد (۱×۲×۳) یا (۱×۳×۳) تولید می‌شود. البته این ابعاد بنا بر نظر پیمانکار بدون محدودیت در اندازه و حجم در شرکت روزبه شن تولید می‌شود.

باکس بتنی پیش ساخته تبریز

روزبه شن در تمام نقاط کشور آماده خدمات رسانی است. این در صورتی است که تولید باکس بتنی پیش ساخته در تبریز با ابعاد و حجم‌های مختلف هم تولید شده و به شهرهایی مانند ارومیه، زنجان، اردبیل و سایر شهرها نیز ارسال می‌شود. در تبریز تولید باکس به منزله افزایش بهره وری پروژه‌هایی مانند پل‌سازی، احداث کانال و زیرگذر و روگذر است.

قیمت باکس بتنی پل

از باکس‌های بتنی برای ساخت پل‌های روی آب یا کانال‌های زیرگذر و روگذر هم استفاده می‌شود. قیمت انواع باکس بتنی پل، با توجه به مکان مورد استفاده و ابعاد در نظر گرفته شده متفاوت است. که برای آگاهی از لیست قیمت‌های باکس بتنی مربوط به ساخت پل، می‌توانید باکارشناسان روزبه شن تماس بگیرید.

باکس بتنی پیش ساخته تهران

باکس بتنی پیش ساخته در اکثر نقاط کشور توسط شرکت روزبه شن تامین می‌شود. باکس بتنی پیش ساخته تهران نیز با کیفیت بسیار بالا و سازگار با محیط زیست به پیمانکاران و دیگر مشتریان عرضه می‌شود. به علت استحکام و طول عمر بالا، امروزه بسیاری از مردم در صنعت ساخت و ساز از باکس‌های بتنی پیش ساخته استفاده می‌کنند.

 باکس بتنی پیش ساخته اصفهان

حتی در محیط‌های خشک که از نظر آب و رطوبت تامین نیستند هم استفاده می‌شود. باکس بتنی پیش ساخته اصفهان که توسط شرکت روزبه شن تولید شده است بسیار مصرف آب و سایر هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. با استفاده از باکس‌ بتنی دیگر نیاز به چندین نیروکار ندارید چرا که نصب و اجرای این سازه بسیار راحت است.

 مشخصات فنی باکس بتنی پیش ساخته

وقتی در کنار یک سازه ساختمانی واژه پیش ساخته قرار می‌گیرد یعنی سازه مورد نظر از قبل در کارخانه تولید و ساخته شده است و فقط نیاز به نصب و اجرایی دارد. هنگامی که لوله‌های بتنی نتوانند هدایت جریان آب را به درستی انجام دهند، از  باکس بتنی پیش ساخته استفاده می شود.استفاده از آن بسیار آسان است. درصورت خرید و اجرای انواع  باکس بتنی می‌توانید با شرکت روزبه شن ارتباط بگیرید.