شرکت روزبه شن اجرا کننده انواع محوطه سازی با کیفیت بالا و قیمت مناسب بوده که با چندین سابقه موفق در این زمینه ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

برای اجرای محوطه سازی با کیفیت و قیمت مناسب با شرکت روزبه شن تماس حاصل فرمایید

شماره تماس :

021-44847465 | 038-33355116 | 09128468397 | 09133830918

محوطه سازی

به طور کلی محوطه سازی یعنی معماری نمای خارجی و فضای بیرونی یک ساختمان ولی نکته قابل توجه این است که تمامی ظرافت وزیبایی که در طراحی فضای داخلی به کارگرفته می شود در معماری و محوطه سازی نمای بیرونی هم به کار گرفته می شود. در واقع محوطه سازی جلوه وزیبایی خاصی به محیط مورد نظر شما می بخشد و باعث می شود شما علاوه بر اینکه ازفضای داخل خانه لذت ببرید می توانید از فضای بیرونی ویلای خود نیز در شب نشینی های بلند تابستان و بهار و شب های خنک و بارانی پاییز هم لذت ببرید و استفاده کنید.

محوطه سازی

برای محوطه سازی چه کاری انجام دهیم؟

برای محوطه سازی می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  • با گل وگیاه: یکی از مهم ترین کارها کاشت گل وگیاهان زینتی با طرح ها ورنگ های متنوع هستن که می توانند زیبایی محیط و یا ویلای شما را چندین برابر کنند.
  • با ایجاد کردن فضاهای تفکیک شده: یکی از جالب ترین کارهایی که امروزه می توان انجام داد فضاهای تفکیک شده در محیط هستند که علاوه بر این که به محیط شما جلوه ی خاصی می دهد کاربری جداگانه ای را برای شما ایجاد می کند.
  • استفاده از الاچیق: یکی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین کارها در محوطه سازی استفاده از الاچیق در طرح های مختلف در باغ و حیاط است که هم باعث زیبایی وهم راحتی افراد می شود.
  • استفاده از استخر: لوکس ترین گزینه در محوطه سازی استفاده از استخر است که می توانید با توجه به فضای محیط ابعاد متناسب ان را به کار گیرید.
  • آبنماها: محبوب ترین آیتم نصب آبنما ها در گوشه ای از فضا هستند که با نور پردازی و جلوه خاصی از ریزش اب می تواند حال وهوای دلچسبی را به محیط شما بدهد.
  • باربیکیو: شاید برخی افراد دوست داشته باشند در گوشه ای از فضای حیاط یا باغ خود محلی ثابت برای کباب زدن و خوردن شام های دورهمی داشته باشند پس اگر شما فضای کافی دارید پیشنهاد می شود حتما از یک دست میز و صندلی کوچک هم در نزدیکی ان تهیه کنید تا به راحتی در مهمانی های خود به صرف نهار و یا شام بنشینید ونهایت لذت را ببرید.
  • نورپردازی: بخش کامل کننده یک پروژه است که شمایل زیبا تر و شیک تری به ویلا یا باغ شما می دهد که شما به راحتی می توانید در مکان های مختلف از جمله بر روی دیوارهای اصلی، از مسیر در ورودی حیاط تا درب ورودی ساختمان و در حاشیه استخر یا الاچیق از نورپردازی استفاده کنید و فضای خارق العاده ای رو ایجاد کنید.

از مواردی که در این مقاله به ان اشاره کردیم شما می توانید برای محوطه سازی فضای خود استفاده کنید و نتیجه مطلوب ان را در محیط خود ببینید البته باید بگوییم تغییراتی که می توان ایجاد کرد فقط همین نکات نیستند و از تنوع بالایی برخوردار است برای مثال در نمونه های خاص تر از نهرهای شبیه سازی شده و برکه های کوچک نیز استفاده می شود. به طور کلی هرکدام از این گزینه ها هزینه ای جداگانه می خواهد و شما باید بودجه ای را که می خواهید هزینه کنید هم مد نظر داشته باشید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه هم یک محوطه سازی دلخواه در فضای بیرونی ساختمان داشته باشید وهم هزینه های گزاف نکنید ابتدا با در نظر گرفتن بودجه و فضایی که در اختیار دارید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید مناسب ترین گزینه یعنی گزینه ای که هم کاربردی است وهم باعث زیبایی شده و هم چنین اضافی و بلا استفاده نیست.